PROFESJONALNE WSPARCIE DLA BIZNESU

elastyczność, jakość, nowoczesne techniki

O FIRMIE

Firma TopCleaner istnieje od początku 2009 roku. Głównym powodem jej powstania były nasze własne, złe doświadczenia ze współpracy z firmami sprzątającymi. Gdy sami mieliśmy już pełen obraz tego jakie usługi sprzątające chcielibyśmy otrzymywać, zdecydowaliśmy się podjąć próbę świadczenia ich na rzecz innych na najwyższym możliwym poziomie, przy nowoczesnym podejściu do klientów i ich oczekiwań oraz w pełni profesjonalnej oprawie.

Postanowiliśmy realizować to przede wszystkim poprzez zastosowanie najnowszych technologii, zatrudnianie uczciwego i doświadczonego personelu oraz oferowanie dogodnych dla Klientów warunków współpracy.

Aby realizacja naszych założeń była możliwa, w sposób ciągły podnosimy nasze kompetencje, rozwijamy zakres oferty i nie poddajemy się pokusom obniżania kosztów poprzez stosowanie środków i sprzętu niskiej jakości.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i z ogromną przyjemnością poprawimy Państwa doświadczenia w zakresie współpracy z firmami sprzątającymi. Chętnie pokażemy co tak naprawdę oznacza outsourcing, który minimalizuje wkład klienta w nadzór nad realizowanymi przez firmy zewnętrzne usługami, przy jednoczesnym pełnym zadowoleniu z jakości prac oraz współpracy.

Zapraszamy do kontaktu celem zapoznania się z naszą propozycją oferty odpowiadającej Państwa potrzebom.